Стойчо Младенов и Антони Здравков два пъти са излизали един срещу друг като футболисти във вечното дерби. Двубоите се играят през 1985 година, а настоящият треньор на ЦСКА отбелязва три гола.

На 31 август ЦСКА и “Левски” излизат на стадион “Българска армия” в мач за първенство. Това е първият двубой между “червени” и “сини” след Черния финал за Купата на България, игран на 19 юни същата година. Срещата не се предава пряко по телевизията и още един час преди началото й трибуните на “Армията” са препълнени до краен предел.

Стойчо Младенов и Антони Здравков са титуляри от първата до последната минута. Стойчо е част от “червеното” нападение, а Здравков е в “синята” защита. Двамата са замесени при първия гол в мача. Главният съдия Димитър Димитров отсъжда фаул за ЦСКА. Илия Войнов центрира в наказателното поле, където Стойчо надскача Тони Здравков и с глава изпраща топката във вратата за 1:0 в 13-ата минута. След 120 секунди обаче “Левски” отвръща на удара – Руси Гочев намира Пламен Цветков, който с плътен диагонален изстрел изравнява. До края на полувремето Стойчо Младенов и Лъчезар Танев пропускат две чудесни възможности за ново попадение. В 55-ата минута ЦСКА получава правото да изпълни дузпа, но ударът на Радослав Здравков е спасен от вратаря Владо Делчев. Четири минути преди края “Левски” прави пълен обрат след мощен шут на Михаил Вълчев под гредата – 1:2. Малко след това Вълчев е заменен от сина на Гунди – Андрей Аспарухов.

“А” група, 31 август 1985 г.
ЦСКА – “Левски” 1:2
1:0 Ст. Младенов (13), 1:1 Пл. Цветков (15), 1:2 М. Вълчев (86)
ЦСКА: Г. Велинов, Н. Младенов, Ал. Андонов, М. Томанов, Кр. Безински, Р. Здравков, Ил. Войнов, Г. Славков, Л. Танев, П. Витанов, Ст. Младенов.
ЛЕВСКИ”: Вл. Делчев, Кр. Коев, Ант. Здравков, П. Петров, Н. Илиев, Кр. Чавдаров, Р. Гочев, Пл. Цветков, М. Вълчев (88 – А. Аспарухов), Г. Йорданов (74 – Н. Тодоров), Б. Искренов.
Ст. “Народна армия” – 30 000 зрители
Съдия: Димитър Димитров

На 22 декември същата година се играе ответният мач на “Герена”. ЦСКА бие с 3:1 след отлични изяви на Стойчо Младенов, а Антони Здравков влиза в игра за “Левски” на почивката. Срещата трябва да се състои през пролетта, но поради класирането на националите за Световното в Мексико няколко кръга са изтеглени през декември. Двубоят е дебютен на Димитър Пенев като старши треньор на ЦСКА. Дебют във вечното дерби записва и неговият племенник Любослав Пенев, който заедно с Младенов става герой на срещата. Именно Любо открива резултата на “Герена” още в 6-ата минута. След 5 минути 19-годишният младок асистира на Стойчо за втория гол – 0:2. В 32-ата минута Руси Гочев намалява резултата, но в 41-ата вратарят Делчев събаря в наказателното поле Любослав Пенев. Отсъдената дузпа е вкарана майсторски от Стойчо Младенов – 1:3. Така Стойчо бележи второто си попадение в мача. Той буквално разпилява “синята” защита и най-вече десния бек Калин Банков, който е негов персонален пазач. След края на първото полувреме Банков логично е заменен, а на терена се появява... Антони Здравков. Задачата на Сухия е да пази Младенов, който обаче вече е намалил оборотите, тъй като преднината на ЦСКА е комфортна.

А” група, 22 декември 1985 г.
“Левски” – ЦСКА 1:3
0:1 Л. Пенев (6), 0:2 Ст. Младенов (11), 1:2 Р. Гочев (32), 1:3 Ст. Младенов (41 – дузпа)
ЛЕВСКИ”: Вл. Делчев, К. Банков (46 – Ант. Здравков),  Кр. Коев, П. Петров, Н. Илиев (57 – А. Аспарухов), Д. Марков, Р. Гочев, Пл. Цветков, М. Вълчев, Г. Йорданов, Н. Тодоров.
ЦСКА: Г. Велинов, Н. Младенов, Р. Здравков, Кр. Безински, Г. Димитров, К. Янчев, Ал. Чавдаров, Г. Славков (60 – М. Томанов), Л. Пенев, Р. Керимов, Ст. Младенов.