Локомотив Мездра постигна осма поредна победа от осем мача в Северозападната „В“ група. Тимът надви с 6:0 „Ботев“ (Козлодуй), като головете реализираха шестима различни футболисти. В 33-ата минута Иван Мишев прехвърли Андонов за 1:0. Секунди преди почивката футболист на Локо центрира, Иван Редовски свали с глава към Сашо Миков и той покачи на 2:0.

В началото на втората част гостите отново демонстрираха агресия и Ивайло Данчев отново стреля в гредата. В 56-ата минута обаче интригата окончателно изчезна. Генов бе най-съобразителен в продължително разбъркване в наказателното поле на гостите и отблизо направи резултата класически. Само за 3 минути между 75-а и 78-а топката на два пъти спря в мрежата зад Андонов. Сашо Кирилов и Валдемар Стоянов се възползваха от отлични пасове на Петър Златков и реализираха по веднъж за 5:0. Четири минути пред последния сигнал на Николай Малджански, Петър Златков оформи крайното 6:0, завършвайки бърза комбинация със Сашо Миков./БЛИЦ