Локомотив (София) постигна победа над Калиакра в мач реванш от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. На своя стадион в „Надежда“, „червено черните“ се наложиха с 3:0 и с общ резултат 5:1 продължават в следващата фаза. Точни за столичани бяха Искрен Писаров и Крум Бибишков на два пъти.

Мачът започна с домакински натиск, като Писаров нацели напречната греда на вратата на гостите, а Крум Бибишков направи серия от пропуски пред вратаря Марков.

Резултатът в мача бе открит в 28-ата минута, когато Бибишков стреля силно, Марков отби топката в гредата, тя попадна в Писаов, който се разписа за 1:0.

В 36-ата минута Пеев открадна топката и изведе Бибишков, който хладнокръвно се разписа за 2:0.

В 56-ата минута Бибишков за втори път записа името си сред голмайсторите. Той не сгреши с удар от около 11 метра след пас на Даниел Пеев.

В продължението на срещата Крум Бибишков имаше възможност да оформи своя хеттрик, но Марков показа класа и спаси.