Уелс победи с минимално с 1:0 срещу Македония у дома в мач от Група "А" на световните квалификации. Саймън Чърч вкара единствено попадение и донесе успеха на селекцията, водена от Крис Коулман.

24-годишният нападател на Чарлтън се разписа в 67-ата минута на двубоя в Кардиф след асистенция на Крейг Белами.

В този мач домакините бяха без голямата си звезда Гарет Бейл, който се възстановява от контузия. Но и без него, Уелс успя да стигне до трите точки, записвайки третата си победа в квалификациите за Мондиал 2014.

Успехът дори можеше да е по-изразителен, но в 85-ата минута Аарън Рамзи пропусна дузпа.

За гостите в последния четвърт час игра бившият футболист на "Левски" Дарко Тасевски.

След загубата Македония е на последното 6-о място в Група "А" със 7 точки, докато Уелс е на 4-ата позиция с 9. Белгия е на върха с 25 и вече се класира на Мондиал 2014, а Хърватия ще играе бараж.