Трабзонспор и Лацио завършиха наравно 3:3 в мач от група „J” на турнира Лига Европа. Гостите от Рим хванаха точката едва в последните минути, след като изоставаха с 1:3. Резервата Серджо Флокари вкара два гола в 84-ата и 85-ата минути и изравни за крайното 3:3. Домакините от Трабзонспор поведоха набързо в резултата с 2:0 след голове на Ердоджан в 12-ата и Мирзейевски в 22-ата минути. Онази намали за 1:2 в 29-ата минута, но в 34-ата турците отново дръпнаха с два гола аванс. Пауло Енрике реализира за 3:1. В 61-ата минута Серджо Флокари се появи на мястото на Антонио Кандрева и се превърна в герой за Лацио. Нападателят намали на 2:3 и изравни за 3:3 в разстояние на една минута между 84-ата и 85-ата.

В другия мач от групата кипърският Аполон Лимасол победи като гост с минималното 1:0 Легия (Варшава). Единственото попадение реализира Гастон Сангой в 56-ата минута.

След изиграването на по два мача лидери в група „J” са Трабзонспор и Лацио с по 4 точки, на трето място е Аполон с 3, а Легия Варшава остава само с една точка.

Група J
Трабзонспор (Турция) – Лацио (Италия) 3:3
1:0 Юсуф Ердоган (12), 2:0 Адриан Миержевски (22), 2:1 Огенуй Онази (29), 3:1 Пауло Енрике (35), 3:2 Сержио Флокари (84), 3:3 Сержио Флокари (85)

Легия (Варшава, Полша) – Аполон (Лимасол, Кипър) 0:1
0:1 Гастон Сангоу (56)