Реал (Мадрид) разби ФК Копенхаген с 4:0 в мач от Група “В” на Шампионската лига. С по два гола за успеха на “белия балет” се отличиха Кристиано Роналдо и Анхел ди Мария.

Роналдо откри резултата в 19-ата минута, когато с глава засече центриране на Марсело. До края на полувремето Кралския клуб не успя да вкара нов гол, след като Ди Мария пропусна две положения, а удар на Модрид с глава се отби от напречната греда.

Кристиано Роналдо удвои аванса на тима си в 64-ата минута, след беше точен с глава след центриране на Ди Мария. Пет минути по-късно аржентинецът вкара първия си гол в мача. Той беше точен и в последната минута на двубоя.

ФК Копенхаген имаше две положения за попадение в края на мача, но те бяха предотвратени с фантастични прояви на Икер Касияс, който започна като титуляр за Реал (Мадрид) за първи път от доста време.

Реал (Мадрид) – ФК Копенхаген 4:0
1:0 Кристиано Роналдо (21), 2:0 Кристиано Роналдо (65), 3:0 Анхел ди Мария (71), 3:0 Анхел ди Мария (90+1)

реал_1.jpgРеал (Мадрид): Икер Касияс, Рафаел Варан, Пепе, Марсело, Даниел Карвахал, Сами Кедира (74-Алваро Мората), Лука Модрич (67-Иско), Анхел ди Мария, Асиер Йяраменди, Кристиано Роналдо, Карим Бензема (81-Хосе Родригес)

____________________.jpgФК Копенхаген: Йохан Виланд, Ларс Якобсен, Пиер Бенгтсон, Олаф Мелберг, Рагнар Сигурдсон, Клаудемир, Томас Дилейни, Гисласон, Николай Йоргенсен (72-Томас Кристенсен), Даниел Браатен (66-Фанендо Ади), Юсеф Туту (63-Кристиан Боланос)