Георги Миланов записа втори мач като титуляр за ЦСКА (Москва), но за първи път изигра пълни 90 минути за новия си тим. Това се случи при равенството 0:0 срещу Анжи (Махачкала) от 10-ия кръг на Премиер лигата в Русия.

Така в трети пореден двубой московските "армейци" не успяват да стигнат до победата, след като преди това загубиха с 0:3 от Байерн в Шампионска лига, както и с 0:3 от Спартак (Москва) за първенство.

След загубените точки в последните два кръга ЦСКА остава извън челото, на 2 зад лидерите Зенит и Спартак. Анжи пък е под чертата, заемайки 14-ото място с 5 точки.

В срещата тази вечер Георги Миланов имаше удари към вратата на съперника в 58-ата и 73-ата минути, но и в двете ситуации стражът Михаил Кержаков спаси.

В събота ЦСКА (Москва) гостува на последния в класирането Терек (Грозни).