Севиля стартира с победа в Група "Н" на Лига Европа, след като надделя с 2:1 при гостуването на Ещорил в Португалия. И трите попадения в срещата паднаха през второто полувреме.

В 59-ата минута Марко Марин пусна отличен пас за Мачин, който копна топката над вратаря и успя да отбележи за 0:1. Радостта на испанците обаче бе кратка, тъй като само две минути по-късно Евандро нахлу в пеналта и върна за Бруно Мигел, който успя да възстанови равенството - 1:1.

Кевин Гамейро реализира със силен изстрел в 77-ата и донесе победата на Севиля.

В другата среща от групата Фрайбург изпусна да вземе трите точки у дома срещу Слован (Либерец), след като водеше с 2:0, но двубоят завърши 2:2. Юлиан Шустер откри за германците от дузпа в 23-ата минута, след което Адмир Мехмеди удвои в 35-ата.

В 67-ата Владислав Калитинцев намали за гостите от Чехия, а за крайното 2:2 точен беше Михал Рубишич в 74-ата.