Йордания победи Узбекистан с 9:8 след дузпи и се класира на бараж за класиране на Мондиал 2014 срещу петия от Зона Южна Америка. Двата мача завършиха 1:1 в Аман преди седмица, а след 120 минути в Ташкент резултатът също беше 1:1.

Узбекистан откри резултата в 5-ата минута, когато Сервер Джепаров изпълни фаул, вратарят Амер Сабах парира, но Анзур Исмаилов беше точен при добавката.

Три минути преди почивката Саид ал Мурджан изравни резултата с удар от воле от 25 метра, след като йорданците нямаха голово положение до момента.

Домакините имаха предимство в играта през втората част, но не успяха да я материализират в гол. В края на първото продължение мачът беше прекъснат заради токов удар, при който угаснаха прожекторите на стадиона.