Англия разпиля Молдова с 4:0 и записа четвърта победа в Група Н от световните квалификации в Зона Европа. Още в самото начало Стивън Джерард (12) се възползва от пас на Франк Лампард и се разписа за 1:0. Рики Ламбърт (27) удвои преднината на „Трите лъва”, а след това и асистира на Дани Уелбек (45+1) за класическото изражение на резултата още до почивката. През втората част Ламбърт записа втора асистенция, за да може Уелбек (51) да оформи крайното 4:0 с втория си гол в мача.

В друг мач от групата Украйна размаза футболното джудже Сан Марино с 9:0, за да регистрира най-голямата победа в историята си. Головото шоу започна Марко Девич (11), а Евген Хачериди (45+1, 54) се отчете с две попадения. Другите голове пък бяха дело на Евген Селезньов (26), Едмар (32), Евген Коноплянка (51), Роман Безус (63), Артьом Федетски (74) и Ярослав Ракитский (90+4).

Най-оспорваният сблъсък от този кръг в тази група бе между Полша и Черна гора, които поделиха точките след 1:1 във Варшава. И двете попадения паднаха в самото начало на срещата, като първо Деян Дамянович (12) се възползва от пас на Бошкович и вкара за 0:1, а малко след това голмайсторът на „Дружина полска” Роберт Левандовски (16) възстанови статуквото, което остана непроменено до последния съдийски сигнал.

Така след играните в петък вечер мачове от тази група Англия се изкачи на първото място и продължава да е без загуба с актив от 15 точки, колкото има и отборът на Черна гора, който обаче е с по-лоша голова разлика от „Трите лъва”, а и мач повече от тях. Украйна е на трето място с 14 точки, а четвърта е Полша с 10 точки. Молдова заема пета позиция с 5 пункта, докато Сан Марино е на дъното без точка и без отбелязан гол.

ГРУПА "Н"
Украйна - Сан Марино 9:0
1:0 Марко Девич (11), 2:0 Евген Селезньов (26), 3:0 Едмар (32), 4:0 Евген Хачериди (45+1), 5:0 Евген Коноплянка (51), 6:0 Евген Хачериди (54), 7:0 Роман Безус (63), 8:0 Артьом Федетски (74), 9:0 Ярослав Ракитский (90+4)

Полша - Черна гора 1:1
0:1 Деян Дамянович (12), 1:1 Роберт Левандовски (16)

Англия - Молдова 4:0
1:0 Стивън Джерард (12), 2:0 Рики Ламбърт (27), 3:0 Дани Уелбек (45+1), 4:0 Дани Уелбек (51)