Тотнъм се класира за груповата фаза на Лига Европа, след като записа втора победа над грузинския Дила Гори. След успеха с 5:0 в първата среща като гост, сега „шпорите“ се наложиха с 3:0.

Два гола за триумфа на тима на Андре Вияш-Бояш реализира Джърмейн Дефоу. Английският национал се възползва от шанса си, след като новото попълнение Роберто Солдадо, който вкара четири гола в първите си три мача за тима, получи почивка и остана резерва.

Дефое откри резултата в 40-ата минута, когато получи диагонален пас от Люис Холтби, а пет минути по-късно удвои след центриране на Гилфи Сигурдсон. Това беше неговото 16-о попадение за Тотнъм в 28 мача в евротурнирите. В 69-ата минута Люис Холтби отбеляза завръщането си в титулярния състав с гол. Германецът се разписа с удар от 25 метра.