ИГРАЙТЕ БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Българският национал Ивелин Попов изхвърли бившия си тим Фейенорд от Лига Европа. 25-годишният нападател вкара гол за Кубан при победата с 2:1 като гост в Ротердам в мач реванш от плейофния квалификационен кръг на турнира. Първата среща между двата тима завърши при успех 1:0 за тима от Краснодар.

Холандският тим получи ранен шанс да заличи пасива си, след като Козлов извърши нарушение в наказателното поле. Ударът на Грациано Пеле от наказателния удар обаче беше спасен от Александър Беленов. Три минути по-късно обаче италианецът се реваншира за пропуска си и откри резултата в полза на Фейенорд.

В 19-ата минута Кубан изравни. Важното попадение беше дело на Ивелин Попов, който получи топката на празна врата от Георге Букур и от три метра не сбърка. Румънецът пък реализира второто попадение за гостите от Краснодар. В 50-ата минута той прати топката в горния ъгъл на вратата на Ервин Малдер. В 83-ата минута Ивелин Попов отстъпи мястото си на Артьом Фидлер.