Турският Трабзонспор си осигури лесен реванш в плейофния квалификационен кръг на Лига Европа, след като се наложи с 2:0 над албанския Кукуси с 2:0 като гост.

Черноморският тим взе инициативата още от самото начало, но защитата на домакините не се предаваше. Съпротивата им падна в 31-ата минута, когато гостите получиха дузпа, а Адриан Миежиевски беше точен при изпълнението й.

Трабзонспор успокои темпото през втората част, но опита да увеличи аванса си при контраатаки. Това стана факт в 68-ата минута, когато Пауло Енрике се разписа с глава.

До края на мача турският тим, който прави опити да купи Димитър Бербатов от Фулъм, не успя да материализира предимството си в играта с трето попадение. Реваншът е след седмица в Трабзон.