Серина Уилямс срещна изненадващо сериозни трудности в първия си мач на турнира в Синсинати и дори загуби сет. В крайна сметка лидерката в света стигна до пълен обрат след 4-6, 6-2, 6-2 срещу 19-годишната Южени Бушар, пише tenniskafe.com. В първия сет Бушар изненадващо направи пробив и затвори сета в своя полза. След това обаче всичко си дойде на мястото, Серина изравни на 1:1 сета, печелейки шест от следващите седем гейма. В началото на третия Уилямс поведе с 4-0. Последва лек спад, Бушар върна единия пробив, но до края на двубоя Серина не даде нов гейм на канадката и след час и 47 минути игра си осигури място в трети кръг. В спор за място на четвъртфиналите световната №1, за която това бе 11-а поредна победа и 57-а от началото на сезона, ще се изправи срещу победителката от срещата между Мария Кириленко и Мона Бартел.