Националните отбори на Белгия и Франция не се победиха и завършиха 0:0 в контролна среща. Проверката се игра на стадион "Крал Бодуен" в Брюксел, а 33-годишният Ерик Абидал се завърна на терена за „петлите” след дълго отсъствие. Селекционерът Дидие Дешан изненадващо го повика в националния отбор на Франция за контролата с Белгия. Както е известно, бившият футболист на Барселона и настоящ на Монако не игра почти 2 години заради операция на черния дроб.

Франция започна по-активно контролата в Брюксел, като в началните минути Карим Бензема пропусна да открие резултата. След това Лукаку стреля опасно, но стражът на "петлите" Юго Лорис спаси. В 19-ата минута вратарят на гостите се намеси решително и след удар на Еден Азар.

В началото на второто полувреме Поконьоли пропусна да накаже Франция, а в 65-ата Рибери подаде към Бензема, който стреля опасно, но Куртоа спаси.

До края така и не падна гол и срещата завърши при нулево равенство.