Българският нападател на Литекс Исмаил Иса беше титуляр при категоричната победа на молдовския Шериф (Тираспол) с 5:0 като гост на черногорския Сутиеска от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Българинът остана на терена през всичките 90 минути на двубоя, но не успя да се разпише.

Каду откри резултата в полза на гостите в 13-ата минута. Рикардиньо покачи на 2:0 в началото на второто полувреме. Фернандо реализира две попадения в 52-ата и в 65-ата минути, като за първото с огромна заслуга беше Исмаил Иса. Крайното 5:0 оформи Александру Скрипенко.

Българският вратар на Шериф Георги Георгиев остана сред резервите.

Първата среща завърши наравно 1:1 и молдовците продължават напред с общ резултат 6:1.

Следващият съперник на Шериф е победителят от двубоя между Фола Еш (Люксембург) и Динамо (Загреб, Хърватия).