Славия представи отбора си за новия сезон в „А“ група с равенство 2:2 срещу изпадналия от елита „Ботев“ (Враца).

Мачът започна добре за „белите“, които водеха с 2:0 в 10-ата минута. Христо Янев откри в 3-ата с точно изпълнение на фаул.

Седем минути по-късно Чавдар Янков спечели дузпа за тима на Асен Букарев, а Невес беше точен при изпълнението на 11-метровия наказателен удар.

Юношата на „Левски“ Александър Киров върна едно попадение за „Ботев“ (Враца) в 26-ата минута. Той не сбърка, след като се озова сам срещу Георги Петков.

След края на първото полувреме възникна разправия между Галин Иванов и част от феновете на Славия, но бързата намеса на други играчи на „белите“ предотврати разрастването на скандала.

Десет минути след началото на второто полувреме Калоян Каменов изравни резултата, след като беше най-съобразителен при разбъркване след изпълнение на корнер.