Новакът в "А" група Нефтохимик разби с 4:1 третодивизионния Мастер (Бургас) в контролна среща, която се игра на стадиона в Айтос.

Христо Лемперов откри резултата за "шейховете" в 5-ата минута, а малко след това Мирослав Радев изравни за Мастер.

Георги Калоянов пропусна да направи обрат, а веднага след това в 28-ата минута от дузпа Любомир Божинов вкара за 2:1 за Нефтохимик.

След това Симеон Златев можеше да изравни, но пак пропусна сам срещу вратаря Мартин Теменлиев. В последната минута на първото полувреме Станимир Митев направи 3:1.

Второто полувреме започна с пропуск на Райчо Раев от Мастер, а 7 минути преди края новото попълнение Евтим Димитров оформи крайното 4:1 за Нефтохимик. Снажният млад нападател се връща в родния си клуб след една година в аматьорския Поморие.