Локомотив (София) победи Черно море с 2:0 в контрола, играна в Разлог. "Моряците" започнаха силно и в 7-ата минута Георги Илиев стреля опасно, но вратарят Галев изби.

В 32-ата минута Маркиньос овладя пас на Крум Бибишков, нахлу в пеналта и с диагонален шут простреля стража на варненци Георги Китанов - 1:0. Малко след това бразилецът получи контузия и бе сменен принудително от Искрен Писаров. След почивката голови положения почти липсваха. В 57-ата минута Галев отново спаси тежък удар на капитана на Черно море. В 86-ата минута Румен Трифонов проби по фланга и центрира в наказателното поле. Там защитникът Илиян Гаров засече топката във вратата на Черно море за крайното 2:0. В предишните проверки "железничарите" биха албанския Теута с 2:1 и Пирин (Разлог) с 3:2, а с "Раковски" завършиха 0:0. Черно море пък би Черноморец (Бургас) с 1:0.

Локомотив: Галев, Родригес, Ранджелович, Бранеков, Трифонов, Том, Махамад, Маркиньос, Колев, Бибишков и Христов (Дюлгеров, Костадинов, Гаджев)
Черно море: Китанов, Емилов, Александров, Колев, Матютю, Бергонси, Паланков, Илиев, Коконов, Божилов и Райков