ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

ЦСКА направи 1:1 срещу Светкавица в първия мач на Христо Стоичков. Двата тима изиграха контрола в Етрополе, а "червените" стигнаха до равенството едва в последните минути. Григор Долапчиев се разписа в 87-ата минута. Двубоят се игра в три части от по 30 минути. За ЦСКА игра каращия проби Юсуф М"Чангама, както и бразилецът Бруно Октавио.

За тима се завърна лекувалият дълго време контузия Антон Карачанаков. Христо Стоичков избра за капитан Мишел Платини, който поведе атаката на ЦСКА. В предни позиции му помагаха Нджонго Присо, Спас Делев, Марсиньо и М"Чангама. Като опорен халф игра Лукас Саша, а в защита титуляри излязоха Венцислав Василев, Грънчов, Крачунов и Михаил Венков. В 19-ата минута бившият играч на ЦСКА Николай Чипев контузи лошо Спас Делев, което доведе до принудителна смяна при "червените". На мястото на Делев влезе Антон Карачанаков.

В 65-ата минута Светкавица поведе в резултата след една от редките си контраатаки. Стоян Георгиев преодоля третия вратар на ЦСКА Анатоли Господинов. Последва силен удар на Пламен Крачунов, но вратарят на "мълниите" отрази. В 77-ата минута Стоян Георгиев можеше да вкара втори гол за Светкавица. В 87-ата минута Григор Долапчиев изравни - 1:1. Младокът овладя топката в наказателното поле, обърна се и с мощен шут я прати във вратата.

Двубоят по минути
10 - нищо интересно в първите десетина минути
11 - Присо напредва отдясно, търси Платини, но прекалено силен пас и вратарят Георгиев лови
19 - ПРИНУДИТЕЛНА смяна, Николай Чипев контузи Спас Делев, който се строполи до страничната линия
20 - слабо изпълнение на пряк свободен удар на Патрик М"Чангама
22 - центриране на МЧангама отляво, Марсиньо играе с глава, праща топката над вратата
24 - smqna.jpg смяна в ЦСКА, в игра се завръща Антон Карачанаков, който дълго време лекува контузия. Той заменя Спас Делев
------------------------------------------------
65 - topka.jpg ГООЛ за Светкавица, голмайстор Стоян Георгиев. Футболистът направи безпомощен вратаря на ЦСКА Анатоли Господинов