Азербайджан и Люксембург не успяха да се победят и поделиха точките след 1:1 помежду си в световна квалификация от Група “F” в зона Европа.

През първата част съперниците не успяха да си вкарат гол, а всичко най-интересно се случи в последния четвърт част от срещата. В 71-ата минута домакините от Азербайджан поведоха, след като Абдулайев изведе на чудесна позиция Руслан Абишов, който бе точен за 1:0. Радостта на домакините обаче бе кратка, тъй като в 79-ата минута Стефано Бенси изравни за 1:1. Азерите доиграха мача в намален състав, след като в 85-ата минута резервата Бранимир Субашич получи директен червен картон.

След равенството Азербайджан се изкачи на четвърто място с 4 пункта. Люксембург остана на последната позиция с 3 пункта.