Чикаго Блекхоукс победи Минесота Уайлд с 2:1 след продължение и поведе с 1:0 в плейофната серия на Западната Конференция на НХЛ.

Брайън Бикел се разписа 16:35 минути след началото на продължението, след като получи пас от Виктор Сталберг и с удар от бекхенд прати шайбата покрай Джош Хардинг.

Кал Клатърбък даде аванс на Минесота през първата част. Мариан Хоса изравни за Чикаго през втората третина, след като тимът му направи само шест удара през първия период.

Вратарят на Блекхоукс Кори Кроуфърд спаси 26 удара към вратата си, включително 7 в продължението. Джош Хардинг, който прекара голяма част от сезона в лечение на усложнения на заболяването си от множествена склероза, отрази 35 удара към вратата си. Това беше първият му мач като титуляр от 30 януари насам, след като Никлас Бекстрьом се контузи на загрявката преди двубоя.