Играй БЛИЦ ГЕЙМ - ТУК!

Локомотив (София) постигна важна победа по пътя към спасението си в "А" група. Избраниците на Емил Велев надделяха с 3:2 при гостуването на Монтана в двубой от 24-ия кръг.

Успехът позволи на "железничарите" да изпреварят "Ботев" (Враца) и да изплуват от зоната на изпадащите. Локо (Сф) вече е на 12-ото място с 23 точки, докато Монтана остава на дъното със скромния актив от 13 точки.

В мача на стадион "Огоста" Венцислав Иванов се разписа за домакините в 6-ата минута след подаване на Даниел Младенов. Димитър Илиев възстанови равенството в 24-ата минута. Антонио Павлов даде преднина на "железничарите" в 48-ата, а в 85-ата Крум Бибишков също наказа Христо Иванов - 1:3.

До края домакините имаха сили само за още едно попадение. Вкара го появилият се на смяна Фарес Брахими, който в 87-ата минута засече от воле центриране на Славчо Шоколаров и не остави шанс за Божидар Митрев, оформяйки крайното 2:3.

МОНТАНА - ЛОКО (Сф) 2:3

1:0 Венцислав Иванов (6), 1:1 Димитър Илиев (24), 1:2 Антонио Павлов (48), 1:3 Крум Бибишков (85), 2:3 Фарес Брахими (87)

Двубоят по минути с БЛИЦ
Начало на мача.
6 - topka.jpg ГОЛ! 1:0 за Монтана! Венцислав Иванов дава преднина на домакините. Нападателят на Монтана се разписа след асистенция на Даниел Младенов.
12 - Опасен пробив на Венцислав Иванов е спрян от Александър Дюлгеров.
24 - topka.jpg ГОЛ! Гостите от София изравняват - 1:1! Том центрира в наказателното поле на домакините, вратарят Христо Иванов не се намеси добре, Антонио Павлов свали топката към Димитър Илиев, който се разписа в мрежата на Монтана.
33 - smqna.jpg Емил Велев извършва смяна. Светослав Петров отстъпва мястото си на Антонио Цанков.
45 - Край на първото полувреме.

48 - topka.jpg ГОЛ! Локо (Сф) стига до пълен обрат - 1:2! Антонио Павлов се разписва след подаване на Димитър Илиев.
67 - smqna.jpg Наставникът на домакините Георги Станков също извършва смяна. Йордан Тодоров напуска играта, влиза Владислав Златинов.
85 - topka.jpg ГОЛ! Крум Бибишков бележи за Локо (Сф) - 1:3! Дани Кики центрира от корнер в наказателното поле на Монтана, където на първа греда Бибишков засече топката с глава и я прати в мрежата на Христо Иванов.
87 -
topka.jpg ГОЛ! Монтана намалява резултата - 2:3! Фарес Брахими се разписа. Славчо Шоколаров центрира от корнер, Брахими засече топката от воле и наказа Божидар Митрев.