Поредна крачка към завръщането си в професионалния футбол направи Локомотив (Мездра). Тимът воден от треньора Иван Редовски победи днес Локомотив (Горна Оряховица) с 4:1. Срещата бе от 12-ия кръг на Северозападната "В" група. Победата можеше да е двойно по-изразителна, но домакините се смилиха над безпомощния си противник, воден от един от героите от САЩ 94 - Бончо Генчев.

Героите за Локомотив Мездра бяха Иван Мишев и Николай Цветков-Демона. Мишев отбеляза хеттрик, а Цветков реализира от дузпа. Още в 9-ата минута защитник от Горна Оряховица фаулира в наказателното поле Мишев и реферът Румен Христов отсъди дузпа, която Цветков превърна в гол. Авторът на попадението върна жеста в 21-ата минута, когато изведе Мишев сам срещу вратаря Сашо Димов и резултата стана 2:0. Седем минути преди почивката Цветков и Мишев разиграха двойно подаване и последния се разписа за 3:0. В началото на втората част гостите достигнаха до почетно попадение. В 51-ата минута Любомир Генчев центрира и Тихомир Кънев с глава насочи неспасяемо топката в далечния ъгъл на вратата на Юлиян Левашки. Десетина минути по-късно Мишев вкара за трети път, преодолявайки трима бранители на съперника./БЛИЦ