Мъжкият отбор на Берое победи с 2:0 в учебна игра юношите старша възраст на клуба. Спаринът се проведе на официалния терен на стадион “Берое”. Двата отбора изиграха две полувремена по 40 минути, а главен съдия на мача бе Ваня Джаферович. Както е известно, бившият хърватски защитник на Берое от няколко месеца е шеф на отдел “Маркетинг и реклама” на старозагорския клуб.

Джери Ситое откри резултата в 42-ата минута, а Георги Андонов удвои в 60-ата. Треньорът на представителния отбор Петър Хубчев използва два различни състава за двете полувремена.

Берое (мъже) - Берое (юноши) 2:0
1:0 Джери Ситое (42), 2:0 Георги Андонов (60)

Берое (мъже): Теодор Скорчев (40–Кирил Акалски), Веселин Пенев (40–Георги Динков), Иво Иванов, Борислав Стойчев (40–Владимир Зафиров), Здравко Илиев, Елиаш Алвеш да Силва (40–Алберто Лоузейро), Игор Джоман (40–Пауло Жорже), Амир Саюд, Елио Мартинс (40–Пламен Крумов), Дончо Атанасов (40–Георги Андонов), Венцислав Христов (40–Джери Ситое (60–Теодор Скорчев))

Берое (юноши): Теодор Койчев, Джунейт Али, Пламен Тенев, Петко Ганев, Борислав Желязков, Кирил Личев (40–Жюлиен Бенков), Венцислав Иванов (55–Кирил Личев), Исус Ангелов, Ивелин Монев (47–Никола Грозданов), Пламен Пенев (70–Ивелин Илиев), Ангел Костов (40–Адриян Минчев)