Ямбол разби Черно море с 84:71 в мач от 18-тия кръг на баскетболното ни първенство. В зала “Диана” момчетата на Иван Чолаков имаха пълно превъзходство и поведоха с двуцифрена разлика още през първата четвърт - 29:13. На полувремето резултатът вече беше 47:30. След подновяването на играта разликата надскочи 20 точки, след 30 минути Ямбол поведе с 67:48.

Неманя Милошевич и Брайън Ормън бяха с огромна заслуга за победата на Ямбол. Милошевич се отчете с 19 точки и 11 борби, докато Ормън добави 16 точки и 12 овладени отскочили топки. Мартин Дурчев се отчете с 18 точки, а Станислав Говедаров остана с 12 точки. Пламен Алексиев реализира 13 за гостите, докато Тихомир Желев и Йоргос Галиотос вкараха по 12./БЛИЦ