Хановер и Анжи (Махачкала) завършиха 1:1 в мач-реванш от 1/16 финалите на Лига Европа. В следващия кръг продължава руският тим, след като в първата среща би с 3:1. През първото полувреме Самуел Ето’о се отчете с пропуск за гостите, а Мохамед Абделауе, Маме Бирам Диуф и Дидие Я Конан не успяха да реализират добри възможности за домакините. Хановер имаше надмощие почти през целия мач и португалецът Серхио Пинто ги изведе напред в резултата в 70-ата минута, което доближи Хановер само на гол от място на осминафиналите. В последния четвърт час “червените” обаче се хвърлиха в атака, оголиха се рисковано отзад и бяха наказани. В 90-ата минута при първата си по-сносна контраатака гостите се добраха до изравнителен гол. Вкара го нападателят Ласина Траоре, фиксирайки крайното 1:1.