Видима-Раковски успя да победи с 2:1 елитния “Ботев” (Враца) в контролна среща, играна на терена в спортния комплекс на Детско-юношеската школа в Севлиево. Футболистите на старши треньора Димитър Тодоров започнаха по-активно мача и отправиха опасни изстрели чрез Ангел Русев и Атанас Любенов. Гостите отговориха с удар в гредата в 33-ата минута, когато Илия Илиев стреля от фаул.
Минута след това Видима-Раковски откри резултата. Атанас Любенов се освободи добре и с техничен удар направи безпомощен вратаря на ”Ботев” - 1:0.

Гостите изравниха в 66-ата минута, в която Андрей Атанасов беше изведен отляво и с удар покрай вратаря отбеляза за 1:1. В последните секунди на мача Видима-Раковски стигна до втори гол. Ангелов намери с точен пас Мастагарков и той с плътен удар донесе победата за своя отбор - 2:1.

Воденият от Антони Здравков "Ботев" (Враца) пък не успя да стигне до победата в четвърти пореден мач от зимната си подготовка.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА