Черно море падна с 0:3 от втородивизионния руски Торпедо (Москва) в четвъртата си контрола от зимната подготовка.

Само началните минути на двубоя в Турция бяха равностойни, след което "моряците" сдадоха инициативата на съперника, който стигна до класическия успех.

В 22-ата минута австриецът Гаурачус откри за Торпедо. Последваха две добри възможности за избраниците на Георги Иванов-Гонзо, но Мирослав Манолов и Живко Атанасов пропуснаха да изравняват.

Второто попадение за Торпедо падна в 62-ата минута. Вкара го резервата Мохамед - 0:2.

След това Ермес Паломино пропусна да отбележи, а в 72-ата попадение на Манолов не беше зачетено от съдията по неясни причини.

В 83-ата руснаците оформиха класическия успех с 3:0, когато влезлият като резерва Ла Букас наказа "моряците".

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА