Локомотив София победи с минималното 1:0 Чихура (Грузия) в контрола, играна в Турция. Единственото попадение реализира Антонио Павлов в 77-ата минута. Треньорът на “железничарите” Емил Велев разчита на общо 25 футболисти, като смени почти всички титуляри на полувремето. Следващата проверка на Локомотив е в България, на 19 февруари срещу Видима-Раковски. Грузинците от Чихура ще играят в сряда срещу ЦСКА.

Локомотив започна по-добре и Бибишков стреля с глава над вратата. В 11-ата минута отново нападателят имаше възможност, но би в аут. Добрата игра на пристигналия от Миньор футболист продължи, но нямаше шанс и в 30-ата минута. На полувремето Емил Велев смени почти всички титуляри. В 77-ата минута Антонио Павлов откри резултата след удар от малък ъгъл, като преди това заедно с Павел Петков отнеха топката от съперника. В следващата атака Марчо Дафчев изстреля топката отдалеч, но след рикошет излезе в аут. В 81-ата минута Локомотив имаше последен шанс, но след два удара топката срещна гредата и не влезе във вратата.

Локомотив София – Чихура 1:0
1:0 Антонио Павлов (77)