Бившият капитан на ЦСКА Тодор Янчев вкара втория си гол за Славия, след като подписа с клуба през януари. Опитният халф беше точен за 1:0 в контролата на "белите" със седмия в Молдова - Зимбру (Кишинев), която не се доигра. Двубоят беше прекратен след първото полувреме заради лошо осветление на терена в Анталия.

Любопитното е, че Тодор Янчев вкара първия си гол за най-стария столичен клуб в друг мач, който също не завърши - домакинството на Пирин (Гоце Делчев) на 2 февруари. Тогава опитният халф направи 3:0 за селекцията на Велислав Вуцов, но контролата беше прекратена в 75-ата минута, когато треньорът на гостите Тенчо Тенев нареди на футболистите си да напуснат терена.

Следващата контрола на Славия в Турция е в сряда - срещу Торпедо (Москва).

В лагера на "белите" вече е Здравко Лазаров, който се възстановяваше от травма на коляното. Богомил Дяков няма да тренира в следващите две седмици заради разкъсване на мускул.

Чавдар Янков продължава да се подготвя в София, заедно с Тодор Колев и Николай Дюлгеров.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА