Локомотив (София) записа трета поредна победа на лагера си в Турция, надделявайки с класическото 3:0 над скромния Окжетпес. Днешният съперник на "железничарите" е втородивизионен казахстански тим, който по никакъв начин не затрудни избраниците на Емил Велев.

Резултатът беше открит в 22-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Димитър Илиев. Точен от бялата точка за 1:0 беше Марчо Дафчев.

В 50-ата Антонио Павлов покачи на 2:0, а крайното 3:0 оформи Искрен Писаров в 68-ата.

Така "железничарите" постигнаха четвърта поредна победа в контролите тази зима. Следващата проверка на тима е още утре - срещу ОФК Београд. Последната контрола на Локо (Сф) от лагера в Турция е предвидена за 12 февруари - срещу грузинския Чихура.

Стартовият състав на Локо (Сф): Галев, Димитров, Велков, Николов, Добрев, Борносузов, Уилкер, Дафчев, Костадинов, Петков, Илиев (Дюлгеров, Янев, Трифонов, Писаров, Цанков, Павлов, Василев, Том, Манолов, Св. Петров)

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА