В седмата си контрола в Анталия „Етър 1924” победи с 1:0 белоруския „Днепър” (Могильов). Единствения гол вкара Жак Флей в 72-ата минута, като това е третото попадение на французина с виолетовия екип. Преди последния си спаринг с румънския Глория Бистрица балансът на играчите на Сердар Даят е четири победи и три равенства, пише sport-vt.com.

Първото полувреме бе по-равностойно, като в най-чистото положение Дормушали Саидходжа нацели гредата на противниковия отбор.
Днепър е шампион на Беларус за 1998 г., а за последно през 2010/2011 г. игра в Лига Европа, след което изпадна във втора лига и миналата есен отново се върна в елита.

В петък е последният мач на Етър на турска земя, а в събота тимът се връща в България.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА