Локомотив (София) победи с 1:0 Пирин (Разлог) в контролна среща, играна на стадиона във Вълково. Дебют за “железничарите” направи бразилецът Том, а гола за успеха бе дело на Антонио Павлов.

Възпитаниците на Емил Велев започнаха двубоя динамично и контролираха събитията на терена. На няколко пъти Павлов пропусна да отбележи, но нападателят се реваншира в 27-ата минута. Той засече центриране на Мартин Димитров и отбеляза единствения гол в мача.

През второто полувреме футболистите на Пирин се разиграха и на свой ред стигнаха до вратата на Божидар Митрев на няколко пъти. Бившият страж на „сините“ обаче опази мрежата си суха.

В крайна сметка Локомотив стигна до успех, макар минимален, над втородивизионния тим. С този двубой приключва лагерът на столичните “железничари” в Сандански. Тимът се прибира в София, а на 3 февруари заминава на лагер в Алания.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА