Пирин (Гоце Делчев) претърпя второ поражение по време на лагера си в турския курорт Белек. Българският тим днес отстъпи с 0:1 на шампиона на Казахстан Шахтьор (Караганда). В събота Пирин (ГД) загуби с 0:3 от турския елитен клуб Карабюкспор. В днешната среща единственото попадение падна в началото от дузпа, за която играчите на Пирин (Гоце Делчев) претендираха. Протестите срещу съдията Мехмет Таръм продължиха повече от пет минути. След почивката треньорът Тенчо Тенев направи няколко промени, които доведоха до повече атаки и опасности пред вратата на казахите. Пропуски на Борислав Хазуров, Виктор Шишков и Свилен Щерев обаче лишиха “зелените” поне от равенство. Съдията Таръм продължи с неадекватните си решения и след почивката, като на три пъти не вдигна червени картони за играчи и на двата отбора за брутални влизания./БЛИЦ

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА