Сливен падна с 0:6 у дома от Видима-Раковски в последния си есенен двубой от първенството в "Б" група. Мачът на стадион "Хаджи Димитър" премина изцяло под диктовката на гостите, водени от Митко Джоров.

На полувремето тимът от Севлиево имаше преднина от три гола. Точни за Видима-Раковски бяха Георги Стойчев, Атанас Любенов и Евгени Игнатов. След почивката Любенов реализира нов гол, а второ попадение във вратата на бившия си отбор вкара и Игнатов. Пламен Кожухаров също наказа домакините и така Видима се поздрави с изразителната победа.

"Войводите" ще зимуват на последната позиция в класирането със скромната 1 точка след 1 равенство и 12 загуби през есенния полусезон и голова разлика 4:36. Видима-Раковски пък е 10-и с 16 точки.