Локомотив (Мездра) е единственият отбор от "В" група, който успя да се класира на 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Лидерът в Северозападната "В" група загуби с 1:4 след продължения от Калиакра и след победата с 4:0 в първия мач се класира напред в надпреварата с общ резултат 5:4.

В редовното време тимът от "Б" група успя да вкара 4 гола на Локомотив (Мз) и по този начин крайният победител трябваше да се определи в две части от по 15 минути. Още в началото на първото продължение Каменов вкара решителния гол за гостите от Мездра, което се оказа достатъчно за класирането им напред.

До 90-ата минута точни за Калиакра бяха Станев и Андонов преди почивката, както и Георги Христов и Владислав Узунов през втората част.

Калиакра - ЛОКОМОТИВ (Мездра) 4:1 след прод. (4:5 общ резултат)
1:0 Станев (33), 2:0 Георги Андонов (43), 3:0 Георги Христов (46), 4:0 Владислав Узунов (86), 4:1 Каменов (92)