Видима-Раковски разби Шумен с 6:1 в мач от 12-ия кръг на "Б" група. Севлиевските футболисти най-после зарадваха оредялата си публика, както с изразителен резултат, така и с хубав нападателен футбол. Над всички в мача бяха юношата на ЦСКА Евгени Игнатов и Християн Кожухаров, които се отчетоха с по 2 попадения за убедителния успех за селекцията на Митко Джоров.

Още в началните 10 минути четири опасни удара на Атанас Любенов, Димитър Коларов, Иван Мекиков и Евгени Игнатов бяха спасени майсторски от вратаря на Шумен. Превъзходството на севлиевския отбор беше материализирано в 17-ата минута, когато Атанас Любенов засече с глава центриране на Димитър Коларов и откри резултата – 1:0.

В 24-ата централният защитник Иван Велев удвои преднината на домакините. Гостите съвсем свалиха гарда в 71-ата минута, когато преднината на Видима-Раковски стана класическа. Евгени Игнатов беше повален в наказателното поле от вратаря на Шумен и сам превърна в гол, отсъдената от рефера дузпа – 3:0. Само три минути по-късно Християн Кожухаров покачи на 4:0, с което гостите окончателно свалиха гарда. В 76-ата Иван Велев си отбеляза автогол и по този начин Шумен стигна до почетно попадение. В стремежа си да избие топката, той я насочи в собствената врата. Въпреки убедителната преднина, Видима-Раковски не спря да атакува до последната секунда. Християн Кожухаров отбеляза своя втори гол в мача в 88-ата минута, когато беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Само секунди след това и Евгени Игнатов реализира второ попадение, оформяйки крайното 6:1.
След убедителната победа Видима-Раковски заема 11-ото място с 13 точки, докато Шумен е девети с 16.

Видима-Раковски - Шумен 6:1
1:0 Атанас Любенов (17), 2:0 Иван Велев (24), 3:0 Евгени Игнатов (71-дузпа), 4:0 Християн Кожухаров (74), 4:1 Иван Велев (76-автогол), 5:1 Християн Кожухаров (88-дузпа), 6:1 Евгени Игнатов (89)