Гол след гол имаше в един от днешните три мача, с което се даде началото на 1/16-финалната фаза в турнира за Купата на България. Попаденията валяха едно след друго в Банско, където местният тим разби с 6:1 Видима-Раковски. Главен рефер на двубоя беше синът на съдийския шеф Никола Джугански - Петър.

Домакините категорично надиграха гостите от Севлиево, които още в дните преди мача казаха, че отписват Купата и се съсредоточават изцяло върху представянето си в "Б" група.

Още до почивката Банско взе солиден аванс от 4 гола. Първо Благой Наков откри в 8-ата минута, Сергей Георгиев удвои в 28-ата, след което Николай Иванов наказа на два пъти стража на Видима-Раковски Даниел Желев.

След почивката на 2 пъти точен беше Петър Тончев, а почетното попадение за тима на Митко Джоров вкара Иван Иванов.

Реваншът в Севлиево ще е на 24 или 25 ноември.