Волейболистите на ЦСКА победиха Арда (Кърджали) с 3:0 гейма (25:18, 25:18, 25:12), в мач от третия кръг на Суперлигата, игран в столичната зала "Васил Симов".

За "червените" това е първи успех в новото първенство, след двете петгеймови загуби до момента - от Монтана и Пирин Балканстрой (Разлог). Въпреки спечелванвето на мача, селекцията на Александър Попов обаче остава засега на шеста позиция във временното класиране, с 5 точки, колкото имат Пирин и Габрово, но с по-лоша геймова разлика. Арда пък отбеляза трето поражение, като е на последното десето място в таблицата.

Реализатор за ЦСКА стана Бранимир Грозданов с 12 точки. Ивайло Стефонов добави 10 точки за победата. За Арда най-резултатен бе Запрян Доникян с 9 точки.