Без победител завърши третият кръг в Група "J" на Лига Европа. При това двата мача в нея - Марибор - Тотнъм и Панатинайкос - Лацио, приключиха с един  и същи резултат - 1:1.

Марибор получи шанс да се оттегли на почивката в добро настроение, тъй като Берич се разписа за 1:0 в 42-ата. След час игра обаче Гилфи Сигурдсон спаси тима си от изненадата с попадение за крайното 1:1.

В Гърция пък италианският тим изпусна трите точки, допускайки изравняване в края. Но пък Лацио не отбеляза и гол. Такъв в собствената си врата наниза Сейтаридис в 25-ата минута. Тохе все пак в 90-ата донесе точката на Панатинайкос.

След тези ремита лидер в подреждането е Лацио с 5 точки, следван от Марибор с 4, Тотнъм с 3 и Панатинайкос с 2.