Полша направи домакинско равенство 1:1 с Англия в мач от Група “Н” на квалификациите за Мондиал 2014 в Зона Европа. Срещата се игра с ден по-късно, тъй като във вторник двубоят беше отложен заради наводнен терен.

Уейн Рууни откри резултата в 31-ата минута, когато с глава засече центриране на Стивън Джерард от корнера. Поляците обаче отговориха с опасен удар на Людовик Обраниак, и неточен изстрел на Лукаш Пишчек.

В 70-ата минута защитникът на Торино Камил Глик изравни. Той се разписа с глава след центриране от корнер, при което изпревари английския вратар Джо Харт.

С равенството Англия пропусна възможността да излезе с три точки аванс в челото на класирането. “Трите лъва” имат осем точки от 4 мача, една повече от Черна гора. Въпреки ремито Англия вече 15 мача няма загуба от Полша, серията започва през 1973 г.