Сърбия размаза Уелс с 6:1 и даде сериозна заявка за първото място в група “А” на световните квалификации. Западните ни съседи изиграха един от най-силните си мачове в последно време и бяха с класи над своя съперник. До средата на първото полувреме играчите на Уелс поддържаха интригата в мача, но през втората част окончателно рухнаха.

Александър Коларов откри за домакините още в 16-ата минута, а Зоран Тошич удвои в 24-ата. Голямата звезда на “драконите” Гарет Бейл върна едно попадение в 31-ата минута, но в 39-ата минута Дрънчич доведе нещата до 3:1.

После дойдоха головете на Тадич (55), Иванович (80) и Сюлеймани (90), които направиха мизерията на гостите пълна. Уелс тръгна в кампанията с домакинско 0:2 срещу Белгия, а “плавите” с бледо 0:0 на гости на Шотландия.