Русия разгроми Израел с 4:0 като гост в мач от група "F" на световните квалификации. Срещата се игра при засилени мерки за сигурност. Агенти с автомати се грижеха за безопасността на гостите."Сборная" си “опече” работата на стадион "Рамат Ган" рано-рано и още до 18-ата минута водеше с 2:0. Александър Кержаков откри резултата в 7-ата минута от пряк свободен удар, а в 18-ата минута Александър Кокорин удвои.

В 64-ата минута, когато Кержаков засече от въздуха центриране на Файзулин за 0:3. Самият Виктор Файзулин оформи крайния резултат в 77-ата минута с удар отблизо. Това бе втори пореден успех за руснаците под ръководството на новия си треньор Фабио Капело. Преди 5 дни те биха и Северна Ирландия у дома с 2:0.