Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ 3!

Българският шампион Лудогорец и румънския гранд Стяуа завършиха 1:1 в контрола между двата отбора, която се игра в Разград. Гостите поведоха с гол на бразилеца Роча, а в 85-ата минута Кишада оформи крайния резултат.

През първите 20 минути домакините бяха по-активни и създадоха няколко добри положения пред румънската врата, като най-чистото от тях се пред словенския нападател Роман Безяк. В 28-ата атака отлична атака между Кайсара и Гела завърши с пас към Безяк, който пусна към Михаил Александров, но десният външен халф на орлите стреля във вратаря.

В 41-ата минута Михай Костеа пое топката пред наказателното поле, стреля по земя, но Чворович спаси и остави резултата непроменен на почивката.

През втората част играта отново бе равностойна, но гостите от румъния първи излязоха напред в резултата. В 61-ата минута бразилеца Роча получи пас на ръба на засадата, напредна леко отляво и с премерен шут пусна топката покрай Чворович за 0:1.

Лудогорец натисна, а влезлите след почивката Марселиньо и Мирослав Иванов раздвижиха играта на отбора. В 85-ата минута Кишада докара мача до заслужено равенство. Бразилецът вкара топката във вратата на румънците, след като засече центриране от корнер.

ЛУДОГОРЕЦ - СТЯУА 1:1
0:1 Роча (61), 1:1 Кишада 85

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Шоко, Барт (46-Марем), Моци, Кайсара, Генчев, Бургзорг, Александров, Гела (58-Иванов), Бакалов (51-Марселиньо), Безяк (73- Кишада)

СТЯУА: Станка, Матей, Цукала, Гардош, Латовлевичи, Чипчиу, Препелита, Балан, Парвулеску (48-Пушкаш), Роча (66-Машадо), Костеа