Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ 3!

Славия не само се отпуши, но тотално вдигна пушилка, след като преби Берое с 6:1 в домакинството си от 4-ия кръг на "А" група. След успеха "белите" вече са на 6-о място в класирането със 7 точки. За първи път от 12 май 2007 година Славия записа толкова убедителна победа. Тогава отборът спечели с 8:0 срещу детската градина на Ивайло Дражев Черноморец Бургас-София. През 2009 година тимът от "Овча Купел" победи с 5:2 като гост Беласица.

"Белите" бяха по-добри до почивката, когато нищо не подсказваше за страховития резултат. Жуниньо откри резултата в 35-ата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Здравко Лазаров. Две по-късно Павле Попара отне топката от Иво Иванов и сам срещу стража реализира за 2:0.

В началото на втората част Овона отново беше безпомощен срещу Лазаров и за втори път направи дузпа. Този път зад топката застана ветеранът, за когото не бе трудно да се разпише за 3:0. Головото шоу в квартал "Овча купел" в София продължи, но с попадение на Педро Еуженьо в полза на Берое за 1:3.

След него гостите започнаха да атакуват повече и да бъдат по-настоятелни. Въпреки това за по-малко от десетина минути катастрофата беше факт. Жуниньо със странична ножица отбеляза за 4:1 в 74-ата, след което Лазаров покачи на 5:1. Влезлият като резерва Петър Димитров се разписа за крайното 6:1.

СЛАВИЯ - БЕРОЕ 6:1
1:0 Жуниньо (35-дузпа), 2:0 Павле Попара (37), 3:0 Здравко Лазаров (51-дузпа), 3:1 Педро Еуженьо (56), 4:1 Жуниньо (74), 5:1 Здравко Лазаров (78), 6:1 Петър Димитров (80)