Румънският футболен клуб Буфтя допусна най-тежката загуба в историята си, след като отстъпи с 0:31 в среща от четвъртия кръг на турнира за националната купа срещу Берчени.

Буфтя се изкачи във втора дивизия през миналия сезон, но в последствие го закъса с парите и се принуди да се раздели с част от основните си играчи. Съставът бе попълнен от юноши, което оправдава слабото представяне в момента.

През първото полувреме Буфтя допусна 12 гола, а втората част бе оформен крайния резултат 0:31. Интересното е, че Бречени е третодивизионен отбор и не би трябвало да има толкова голяма разлика в класите.

"Срам ме е да ви кажа как завърши този мач", лаконичен бе президентът на отбора Стефан Стана след резила.