Кипърският АЕЛ (Лимасол) излъга Партизан (Белград) с 1:0 и в реванша от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Първата среща завърши също с победа с 1:0 за тима от островната държава. Така АЕЛ се класира за плейофите в турнира.

Единственото попадение заби португалецът Жуниор Доса в 23-ата минута след асистенция на Монтейро. "Гробарите" имаха изключително тежка задача на своя “ЮНА” на реванша и така и не успяха да преодолеят класния съперник. Домакините играха и с човек повече след втори жълт картон за Жорже Лоуренсо в 28-ата минута, но въпреки това АЕЛ удържа преднината си до края, и дори не допусна гол. Българският национал Иван Иванов започна титуляр за Партизан и игра цял мач, но получи слаба оценка за представянето си.