ФК Сараево, който отстрани българския “Левски” във втория предварителен кръг на Лига Европа, записа нов успех в турнира. Този път жертва на “роджените” стана черногорския Зета (Голубовци). Ентусиазираните босненци биха с 2:1, но имаха пълно надмощие през целия мач. Домакините насметоха Зета още от първия съдийски сигнал.

В 17-ата минута Сулич, който наказа и “Левски”, откри резултата с хубав изстрел. В 43-ата минута Белошевич удвои преднината на домакините. Секунди преди почивката обаче защитата на Сараево проспа едно центриране в пеналта и Божович върна гостите в играта. Зета доигра двубоя с 10 души, след като в 72-ата минута Пеличич получи червен картон, но въпреки това удържаха приемливия резултат.