Бой между фенове прекъсна мача от третия предварителен кръг на Лига Европа между Дънди Юнайтед и Динамо (Москва). В 7-ата минута на срещата шотландски ултраси нахлуха в сектора на гостите и се заформи масово меле. Наложи се да се намесят стотина стюарди, за да разделят биещите си групи. Бесните руски фенове обаче продължиха да хвърлят предмети към терена, което наложи срещата да бъде прекратена за кратко.

Иначе и на игрището беше драматично. Дънди Юнайтед пропусна да си осигури аванс преди реванша, след като водеше с 2:1 до последните секунди. Уило Флууд откри за домакините, но в 50-ата минута Игор Семшов изравни. Вторият гол за Дънди Юнайтед вкара Кийт Уотсън в 76-ата минута. В 3-ата минута на добавеното време Александър Кокорин обаче изравни със щастлив рикошет в крака на защитник.